środa, maj 22, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

Seminarium UDT: Diagnostyka i ocena trwałości elementów kotłów i rurociągów, 27 września br. - zapraszamy!

rurociag2Zapraszamy do bezpłatnego udziału w seminarium organizowanym przez Urząd Dozoru Technicznego pt. „Diagnostyka i ocena trwałości elementów kotłów i rurociągów", które odbędzie się 27 września br. w Warszawie.

 Podczas seminarium zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Raport o stanie energetyki, dotyczący urządzeń zainstalowanych w blokach 200MW+ i nadzorowanych przez UDT na mocy ustawy o dozorze technicznym
  • Wytyczne UDT „Zasady diagnostyki i oceny trwałości eksploatacyjnej elementów kotłów i rurociągów pracujących w warunkach pełzania"
  • Wspomaganie diagnostyki urządzeń pracujących w warunkach pełzania przy zastosowaniu programów obliczeniowych wykorzystujących metody numeryczne
  • Wpływ zmęczenia na żywotność elementów rurociągów parowych
  • Innowacyjne metody badawcze w energetyce

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli firm branży ciśnieniowej, wytwórców, projektantów, a także wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z bezpieczeństwem procesowym i eksploatacją urządzeń ciśnieniowych.

Dodatkowe informacje znajdują się – TUTAJ.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do dnia 19 września br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Żródło: Urząd Dozoru Technicznego

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem