środa, czerwiec 26, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

Patronaty/Konferencje

Targi RE-ENERGY

1W dniach 11-13 października 2018 Warszawa była miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy zgromadziły w Warszawskim Centrum EXPO XXI wystawców, odwiedzających i uczestników konferencji z Polski i zagranicy.

W istocie organizatorowi udało się stworzyć międzynarodową platformę spotkań dla branży OZE. Targi z jednej strony zaprezentowały potencjał energii odnawialnej i jej możliwości rozwoju w Polsce i poza granicami kraju. A z drugiej – ułatwiły zagranicznym firmom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych na polskim rynku. Dodatkowo, dzięki bogatemu programowi wydarzeń towarzyszących, Targi Re-Energy stały się cennym źródłem specjalistycznej wiedzy i umożliwiły podjęcie dyskusji na istotne dla branży tematy.

Więcej...

POL-ECO SYSTEM o najważniejszych wydarzeniach w ochronie środowiska

Najważniejsi decydenci, politycy, przedstawiciele administracji, świata nauki i biznesu uczestniczyli w Targach POL-ECO SYSTEM w Poznaniu. Wykłady i dyskusje dotyczące kluczowych tematów w ochronie środowiska, towarzyszyły wystawom firm i spotkaniom ekspertów. Nagrodzono najlepsze produkty i rozwiązania.

2

Więcej...

Forum kobiet „Mój zdrowy dom”

21

 

Najlepsi producenci urządzeń i elementów do budowy oraz wyposażenia domu, którzy swoje wyroby i technologie tworzą w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą zdrowotności, ekonomiczności i efektywności rozwiązań, coraz silniej uświadamiają sobie, że najlepszym sposobem przekonania do swoich wyrobów przyszłych klientów jest uświadamianie im wagi ich decyzji i tego, że aby podjąć dobre decyzje zakupowe nie wystarczy porównywać ceny, warto jak najwięcej wiedzieć o nowych technologiach, materiałach.

Więcej...

Zaproszenie na Targi Energii Odnawialnej RE-energy

20W dniach 11-13 października 2018 roku Warszawa będzie miejscem spotkania branży szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE) z Polski i nie tylko. W Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Targi Energii Odnawialnej RE-energy.
Targi Energii Odnawialnej RE-energy to unikatowe wydarzenie targowe, podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie związane z wykorzystaniem energii odnawialnej. Wydarzenie zapowiada się jako międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Organizatorzy przewidują udział 120 wystawców oraz 5 000 dwiedzających.

Więcej...

Targi Wod-Kan – najważniejsze wydarzenie w branży komunalnej

1XXVI edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN za nami. Ponad 300 wystawców z Polski i wielu krajów Europy spotkało się w nowoczesnym obiekcie BCTW w Bydgoszczy, aby przez trzy czerwcowe dni (5–7.06) prezentować swoją ofertę.

Nowością Targów była:

  • Strefa Nowych Technologii – miejsce prezentacji najnowszych rozwiązań, przedstawionych przez wystawców, którzy zgłosili swoje produkty do nagrody GRAND PRIX Targów WOD-KAN 2018, oraz
  • Strefa Zarządzania WOD-KAN, gdzie prelegenci – doświadczeni, wieloletni przedstawiciele zarządów wodkan poruszali tematy zarządzania w różnych kontekstach. W ostatnim dniu imprezy Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie" (IGWP), jako organizator, zaprosiła wystawców na rozmowę o targach i aktualnej sytuacji branży. Nie brakowało cennych uwag, spostrzeżeń i sugestii.

Więcej...

Złoty Instalator za rok 2017

8 czerwca, jak co roku, odbyła się uroczysta Wiosenna Gala Instalatorów, na której to wręczone zostały statuetki Złotego Instalatora dla Najlepszych za rok 2017.

22

Gala organizowana jest przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji wspólnie z redakcją miesięcznika „Polski Instalator". Podobnie jak w ubiegłym roku na miejsce uroczystości został wybrany zabytkowy budynek Biblioteki Rolniczej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Pogoda dopisała i liczne rozmowy toczone po części oficjalnej mogły odbywać się na malowniczym tarasie z widokiem na Trakt Królewski i Kolumnę Zygmunta.

Więcej...

Spotkanie Głównej Sekcji Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery PZITS

10Spotkanie odbyło się w dniu 10 maja w Warszawskim Domu Technika – NOT i podzielone było na dwie części przedpołudniową, będącą zamkniętym spotkaniem członków Sekcji oraz popołudniową – nazwaną „Obiadem czwartkowym” – będącą seminarium otwartym dla każdego chętnego.

Tematem przewodnim otwartej części spotkania były zmiany w EPBD i ich konsekwencje w krajowej legislacji. W pierwszej części prezentację o tym samym tytule przedstawiła Anna Bogdan – Wiceprezes PZITS.

Więcej...

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem