sobota, czerwiec 24, 2017

 Najnowsze wydania

 I&M 1/2017

InwestycjeModernizacje 01 2017

PI 2/2017

PI 3/2017

001 Okladka PI03

PI 8 2016 okładka

Patronaty/Konferencje

Nowości firmy Viessmann na targach ISH 2017

zdjęcieISH3W dniach 14-18 marca br. podczas targów ISH firma Viessmann zaprezentowała wiele innowacji, które pozwolą wszystkim firmom partnerskim na efektywne wykorzystywanie digitalizacji i przełomu energetycznego, w celu rozwinięcia świadczonych usług i osiągnięcia sukcesu gospodarczego.

Więcej...

Dobre praktyki inwestycyjne = Projekt BIM

BMI15 marca we Wrocławiu i dzień później w Poznaniu odbyły się konferencje Dobre praktyki inwestycyjne = Projekt BIM, zorganizowane przez firmę MAT. Współorganizatorami wydarzeń była firma Autodesk i Hewlett Packard.

Więcej...

Rekordowe Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017

forum215. jubileuszowa edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja zakończyła się dużym sukcesem. Były to największe targi od 15 lat z rekordową liczbą wystawców i uczestników, rekordową powierzchnią targów oraz liczbą wydarzeń towarzyszących.

Więcej...

VIII Forum Budownictwa Pasywnego za nami

budownictwopasywne7-8 luty br., podczas poznańskich targów Budma, odbyło się VIII Forum Budownictwa Pasywnego – największe merytoryczne wydarzenie w Polsce dotyczące tematyki budownictwa pasywnego. Oficjalnie była to ósma jego edycja, choć, jak twierdzi „ojciec chrzestny” budownictwa pasywnego w Polsce, Gutner Schlagowski, wcześniej konferencja organizowana była jeszcze dwukrotnie. Tak więc ma ona już 10-letnią tradycję. 

Więcej...

Targi Grupy SBS 2017 – już w kwietniu

medium targi top1Szóste Targi Grupy SBS odbędą się w dniach 25-26 kwietnia br. w Strykowie koło Łodzi. Swoją ofertę będzie tam prezentować aż 102 największych branżowych dostawców. Podobnie jak w latach poprzednich, na targi będzie można dojechać za darmo.

Więcej...

Perfekcyjne 15. Targi Grupy PSB

Targi Grupy PSB otwarcie 693Jubileuszowe, 15 Targi Grupy PSB odbyły się 8-9.03.2017 w Kielcach. Jest to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich Partnerów Grupy PSB. W ciągu dwóch dni targowych zawarto 14,9 tys. kontraktów (wzrost o 9%) o łącznej wartości 368 mln zł. To rekordowe wyniki - są wyższe 17% w stosunku do rezultatów ubiegłego roku (podliczanie jeszcze trwa). Jest to bardzo dobry prognostyk dla rozpoczynającego się sezonu budowlanego. 

Więcej...

III edycja Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®

InEnerg17W dniach 11-12 kwietnia 2017 r. na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®. Organizator targów, Reeco Poland, zaprasza na wydarzenie instalatorów, projektantów, inwestorów oraz przedstawicieli samorządów, a także wszystkich zainteresowanych tematem OZE i efektywności energetycznej.

Więcej...

homeWyszukiwarka

homeNewsletter

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem