środa, maj 22, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

ZEHNDER ZENIA – podgrzewacz i suszarka

16Od początku września na polskim rynku dostępne jest innowacyjne urządzenie grzewcze, zapewniające komfort cieplny na kilka sposobów, przez cały rok i w każdych warunkach.

Zehnder Zenia to podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień oraz termowentylator w jednym. Najważniejsze funkcje to ogrzewanie powierzchni frontowej za pomocą ciepła na podczerwień, szybkie ogrzewanie pomieszczenia za pośrednictwem termowentylatora (1000 W), podgrzewanie ręczników do temperatury ciała w zaledwie kilka minut, a także komfortowe i szybkie suszenie tekstyliów łazienkowych. Poza tym za pośrednictwem aplikacji na smartfona można indywidualnie ustawiać programy dzienne i tygodniowe oraz zdalnie uruchamiać funkcję grzewczą.
Elegancka, szklana powierzchnia grzewcza na podczerwień, w kolorze bieli lub czerni, generuje przyjemne ciepło. Można za nią dyskretnie ukryć, a także nagrzać lub wysuszyć większe ręczniki kąpielowe. Ze względu na krótki czas reakcji i zintegrowaną funkcję podgrzewania i szybkiego suszenia tekstyliów, Zehnder Zenia idealnie nadaje się do połączenia z ogrzewaniem podłogowym w nowych i modernizowanych budynkach. Urządzenie zostało wyróżnione znakiem „Design Plus powered by ISH", który przyznaje się za przyszłościowe, innowacyjne wzornictwo i energooszczędną technikę. Natomiast Red Dot Design Award 2018, otrzymane przez Zehnder Zenia, to międzynarodowe potwierdzenie wysokiego poziomu wzornictwa i jakości.

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem