czwartek, czerwiec 27, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

JAGA Grzejniki dekoracyjne VERTIGA

13Grzejniki dekoracyjne stosowane były zwykle jako uzupełnienie właściwego ogrzewania zwykle realizowanego przy pomocy grzejników ściennych, ew. kanałowych. Model Jaga Vertiga jest tak wydajny, że w zupełności może służyć jako samodzielne źródło ogrzewania pomieszczenia o wielkości nawet do 60 m2.

Wysoka wydajność jest efektem zastosowania technologii małej pojemności wodnej (Low-H2O) oraz systemu dynamicznego doładowania (Dynamic Boost Effect – DBE). Technologia Low-H2O uznana została za najbardziej ekonomiczną na świecie. Grzejniki Low H2O szybko się nagrzewają i szybko stygną, co ma wpływ na oszczędność energii. Z kolei system DBE, czyli zespół wentylatorów sterowanych mikroprocesorem, zwiększa wydajności grzejników poprzez wymuszenie szybszej konwekcji. Gdy czujnik wykryje, że temperatura w pomieszczeniu różni się od zaprogramowanej, uruchamia nadmuch ciepłego powietrza, który zwiększa wydajność grzejnika.
W grzejniku Vertiga są dwa wymienniki, które ustawione są pionowo. Grzejnik zasysa powietrze górą i dołem, a wydmuchuje bokami, na całej swojej wysokości, co sprawia, że pomieszczenie jest nagrzewane szybko i efektywnie, a strumień ciepłego powietrza kierowany jest w stronę wnętrza, dzięki czemu ściana przy grzejniku nie brudzi się.
Grzejnik Vertiga oferowany jest w czterech wersjach wykończenia: wersja Primo to elegancka gładka półmatowa tafla, Glow – czarny panel wykończony lakierem o fortepianowym połysku, Dunes to artystyczna wersja, której front przypomina piasek przemieszczający się na wydmach, zaś Kirei, to Vertiga z ekologicznym frontem z materiału na bazie soi. Wszystkie cztery modele grzejnika Vertiga oferowane są w następującej gamie wymiarów: wys.: 200 cm, szer.: 41÷90 cm, gr.: 9 i 13 cm. Moc: od 1448 do 5605 W.

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem