wtorek, lipiec 16, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 06/2019

Okladka PI 06 2019 internet

VOX System Infratop z nowym panelem SV-09/SVP-09

20Aby dach spełniał wszystkie swoje funkcje i służył nam przez lata, konieczna jest jego prawidłowa wentylacja, która pozwala na właściwe odprowadzenie wilgoci i cyrkulację powietrza. Te cechy posiada także nowy panel podbitki SV-09/SVP-09 z ukrytą wentylacją. Infratop z perforacją chroni dach przed zawilgoceniem, grzybami i pleśnią. Ponadto, kształt otworów wentylacyjnych zapewnia ochronę przed insektami, takimi jak osy, trzmiele czy szerszenie.

21Nowy panel podbitki SV-09/SVP-09 od VOX, oprócz ukrytej wentylacji wyróżnia się większą estetyką. Panel wyglądem przypomina dwie szerokie deski. Dzięki temu zyskano większą przestrzeń do zamontowania punktów świetlnych, które tworzą klimat miejsca. Perforacje znajdują się w załamaniu panelu, dlatego po zamontowaniu są niewidoczne. Profil gwarantuje również szybszy montaż. Nie trzeba już montować dwóch rodzajów paneli (z perforacją i bez), ponieważ nowy profil
łączy te dwie funkcje. A dzięki systemowi click i podwyższonej sztywności jego instalacja jest szybka i łatwa.
Nowy panel z ukrytą perforacją dostępny jest w dwóch kolekcjach: Unicolor w kolorze bieli, grafitu lub brązu, a także Nature odwzorowujący fakturę i usłojenie drewna orzechowego lub złotego dębu. Zaproponowana oferta kolorystyczna umożliwia dopasowanie podbitki do najczęściej stosowanych elementów stolarki.

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem