środa, maj 22, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

TOSOT TMV Home od TOSOT

98TMV HOME to system klimatyzacyjny, który łączy w sobie klimatyzację, ogrzewanie pomieszczeń oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Seria zaprojektowana została głównie z myślą o zastosowaniu w budownictwie jednorodzinnym, ale bardzo dobrze sprawdzi się również w małych obiektach komercyjnych o powierzchni do około 250 m2.

W tym systemie jedno urządzenie może pracować w pięciu różnych trybach: chłodzić pomieszczenia i podgrzewać ciepłą wodę użytkową, ogrzewać pomieszczenia i podgrzewać C.W.U., tylko chłodzić albo tylko ogrzewać pomieszczenia, a w razie takiej potrzeby tylko podgrzewać C.W.U.
System bazuje na czynniku chłodniczym R410A, a jedną z jego głównych zalet jest szeroki wybór jednostek zewnętrznych (5 modeli), które mogą współpracować z całą gamą jednostek wewnętrznych, w tym ściennymi, kanałowymi, kasetonowymi, przypodłogowo-sufitowymi oraz konsolami. Wyposażone w pompę ciepła, agregaty zewnętrzne działają w oparciu o wysokiej sprawności sprężarki inwerterowe ALL DC (z odpornością na przegrzanie), wydajny silnik permasywny, złocone lamele skraplacza oraz wewnętrznie rowkowane przewody.
Dzięki systemowi odzysku ciepła, energia wytwarzana w trybie chłodzenia pomieszczeń jest wykorzystywana do podgrzewania C.W.U.

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem