środa, grudzień 12, 2018

    Najnowsze wydanie


    PI 5/2018

Okładka

 

STIEBEL ELTRON Przepływowe ogrzewacze wody

94W ofercie firmy znajdują się nowoczesne ogrzewacze trójfazowe sterowane elektronicznie i hydraulicznie oraz jednofazowe, sterowane hydraulicznie.
Model DHE Connect ma programy oszczędzania energii, zabezpieczenie przed poparzeniem, można nim sterować zdalnie, a atrakcją jest wbudowane WIFI i radio.

Seria SELECT to pięć modeli PER, PEO, PEY, PEG i PHB. Najbardziej zaawansowany technologicznie jest PER, zapewniający komfort i redukcję kosztów do 30%, między innymi dzięki dynamicznej regulacji przepływu, mikroprocesorowi sterującemu zaworem, co gwarantuje uzyskanie temperatury wody z dokładnością do 0,5°C, nawet przy maksymalnym przepływie. PEO to z kolei urządzenie, które dzięki swoim wymiarom (93 cm głębokości) można zainstalować w małej łazience czy kuchni. Model ten przeznaczony jest do zasilania jednego lub kilku punktów poboru wody, takich jak wanna, umywalka czy zlewozmywak.
Warto także zapamiętać elektronicznie sterowany ogrzewacz przepływowy PEY pozwalający na bezstopniową regulację temperatury w zakresie od 30°C do 60°C. PEG zaprojektowano natomiast
do zaopatrywania w wodę jednego lub kilku punktów poboru wody. Daje nam możliwość wyboru dwóch stałych temperatur: 42°C i 55°C w nieskomplikowany sposób.
Zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym i komercyjnym znajdzie hydrauliczny model PHB. Wykorzystany w nim system z odkrytą grzałką jest wyjątkowo odporny na osadzanie się kamienia i wodę z dużą zawartością wapnia.

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem