środa, maj 22, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

SANKOM Audytor SET 7.0

90Firma SANKOM wprowadziła na rynek kolejną generację oprogramowania z serii Audytor, oznaczoną jako Audytor SET 7.0. Pakiet ten, w zależności od uruchomionych modułów, umożliwia projektowanie w jednej aplikacji instalacji centralnego ogrzewania, instalacji centralnego chłodzenia, wewnętrznych instalacji wodociągowych.

Pakiet zawiera nowy moduł projektowania instalacji wodociągowych (Audytor H2O), który zyskał funkcjonalność analogiczną do programu Audytor C.O. od wersji 6.0 Teraz instalacje wodociągowe można projektować zarówno w sposób tradycyjny, tj. na rozwinięciu, jak i bardziej nowoczesną metodą, czyli na rzutach. W przypadku projektowania na rzutach tworzony jest pełny trójwymiarowy model instalacji.

91

Jednak użytkownik rysuje go na rzutach płaskich. Tak jest dużo łatwiej i szybciej. Natomiast trzeci wymiar generowany jest automatycznie przez program w oparciu o dane o poziomach elementów instalacji, które najczęściej są w dużej mierze powtarzalne. Również automatycznie tworzone są trójwymiarowe wizualizacje projektowanych systemów.
W pakiecie dostępny jest również nowy moduł do projektowania instalacji centralnego chłodzenia (Audytor CC), umożliwiający wyregulowanie hydrauliczne instalacji z odbiornikami chłodu, w których jako medium wykorzystywana jest woda lub roztwory glikolu.
W obecnej wersji ułatwiono modyfikację tras przewodów (możliwość przesuwania punktów węzłowych bez rozłączania segmentów).

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem