poniedziałek, luty 18, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

Zasobnik na tabletki czyszczące do spłuczek podtynkowych Viega

Viega rys.1Firma Viega wprowadziła do oferty zasobnik na tabletki czyszczące do spłuczek podtynkowych marki. Instaluje się go w połączeniu z płytkami uruchamiającymi Visign for Style 10. Po zamontowaniu, zasobnik chowa się za płytką uruchamiającą i jest całkowicie niewidoczny. Rozwiązanie jest dostępne również jako osobny zestaw montażowy do użytkowanych już spłuczek podtynkowych Viega o wysokości 1130 i 980 mm.

Dzięki specjalnemu zestawowi, składającemu się z magnetycznej ramki, pojemnika na tabletki oraz śrub mocujących, montaż zasobnika jest bardzo prosty. Ponadto ramka z dwoma magnesami zapewnia wysoki komfort użytkowania. W celu umieszczenia tabletki czyszczącej, wystarczy płytkę uruchamiającą zdjąć ruchem do przodu lub odchylić. Nie trzeba jej zdejmować całkowicie, gdyż pozostaje ona przymocowana na dwóch uchwytach, a na koniec, po podniesieniu, jest dociągana automatycznie przez dwa magnesy do wyjściowego położenia. Ze względów bezpieczeństwa siłę magnesu dostosowano tak, żeby obsługa nie sprawiała problemu osobom dorosłym, lecz była znacznie utrudniona dla małych dzieci.
Poprzez wrzut tabletka spada do specjalnego koszyczka umieszczonego tuż pod powierzchnią wody w spłuczce. Tam w sposób ciągły uwalnia substancje aktywne, dzięki czemu każde spłukanie czyści miskę WC, zapewniając jednocześnie świeży zapach. Do spłuczki można wrzucać wszystkie dostępne na rynku tabletki i kostki, niezawierające chloru.
Rozwiązanie jest szczególnie polecane do coraz popularniejszych misek bezkołnierzowych.

Źródło: Viega 

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem