sobota, czerwiec 23, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

PANASONIC - Klimatyzatory Mini PACi

Schowek01rtkxfgbljhPanasonic wprowadził do oferty nowe jednostki zewnętrzne z linii Mini PACi Elite oraz Standard. Agregaty mają nową konstrukcje i sprężarkę najnowszej generacji, dzięki czemu uzyskano wyższą wydajność w mniejszej obudowie. Nowa linia agregatów Mini PACi Elite z serii PE2 obejmuje dwa modele Standard o mocy 6 i 7 kW oraz trzy modele Elite o mocy 3,6, 5 i 6 kW.

Zaprojektowano je z myślą o niewielkich biurach i obiektach handlowych. Kompaktowe wymiary i niewielki ciężar sprawiają, że urządzenia te nie wymagają dużo przestrzeni na instalację. Dzięki temu oraz za sprawą przewodów o długości 40 m, instalatorzy mają większą elastyczność w projektowaniu układu. Agregaty mogą być zintegrowane z jednostkami wewnętrznymi – kanałowymi, ściennymi, sufitowymi oraz kasetonowymi. Nowe jednostki zewnętrzne PACi wyposażono w sprężarkę najnowszej generacji, większy wentylator i nowy wymiennik ciepła, co pozwoliło uzyskać wysokie wartości współczynnika SEER: A++ i SCOP: A++. Jednocześnie urządzenia mają szeroki zakres pracy – chłodzenie przy temperaturze zewnętrznej nawet 46°C i ogrzewania przy temperaturze do -20°C.
Seria PE2 Elite jest kompatybilna ze sterownikiem CZ-RTC5A, który zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad systemem klimatyzacji i ogrzewania. Jego podstawowe funkcje pozwalają na łatwe programowanie timera i wprowadzanie nastaw jednostki wewnętrznej. Na wyświetlaczu sterownika można także monitorować zużycie energii w systemie i ograniczać je za pomocą programatora.
Nowe jednostki zewnętrzne Mini PACi obejmują modele Elite: U-36PE2E5A, U-50PE2E5A, U-60PE2E5A oraz Standard: U-60PEY2E5, U-71PEY2E5.

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem