sobota, kwiecień 21, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

Zmiana wydawcy banner

Dominus – aplikacja do zdalnego zarządzania systemem grzewczym

Immergas aplikacjaFirma Immergas wprowadziła na rynek aplikację mobilną Dominus do zdalnego zarządzania systemem grzewczym. Umożliwia ona za pośrednictwem smartfona czy tabletu regulację ogrzewania według bieżących potrzeb, a taki rodzaj sterowania instalacją grzewczą zdecydowanie poprawia jej wydajność i ekonomikę. 
Prosta i intuicyjna aplikacja, z menu w języku polskim pozwala na elastyczne dopasowanie ogrzewania do indywidualnego rytmu dnia czy nagłej zmiany planów. Z jej pomocą można dowolnie modyfikować temperaturę w mieszkaniu lub domu, w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie.
Dominus zapewnia stały dostęp do ustawień parametrów systemu i możliwość płynnej regulacji temperatury według potrzeb. Użytkownicy aplikacji mają zatem możliwość: odczytu i zmiany aktualnego trybu pracy kotła, sterowania temperaturą w pomieszczeniach i zasilania instalacji c.o, dowolnego ustawienia temperatury ciepłej wody użytkowej, a także są automatycznie powiadamiani o usterkach.
Aby z dowolnego miejsca zarządzać domową instalacją grzewczą przy użyciu Daminius, wystarczy smartfon lub tablet, połączenie z internetem i modem Wi-Fi Dominus, który łączy się z każdą domową siecią bezprzewodową i współpracuje z większością kotłów kondensacyjnych z oferty Immergas oraz z dowolnym termostatem typu on/off lub sterownikiem CAR V2.

Źródło: Immergas

homeWyszukiwarka

homeNewsletter

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem