czwartek, sierpień 17, 2017

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 5/2017

Schowek01fd

001 Okladka IM02 2017

Nowe urządzenia na rynku

Pompa ciepła WPL CLASSIC od Stiebel Eltron z funkcją chłodzenia aktywnego

3Inwerterowa, kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda z funkcją chłodzenia aktywnego, do ustawienia na zewnątrz budynku.

Więcej...

FIRE PRODUCT AWARD dla TSZ-200

FIRE PRODUCT AWARD 2017 DH PolskaCentrala sterująco-zasilająca TSZ-200 firmy D+H Polska zdobyła prestiżową nagrodę FIRE PRODUCT AWARD. Konkurs był częścią tegorocznego Kongresu Pożarnictwa FIRE Expo organizowanego na PGE Narodowym w Warszawie, jednego z największych wydarzeń w branży ppoż.

Więcej...

Ogrzewacz przepływowy DHE Connect od Stiebel Eltron

Stiebel Eltron nuDHE Connect to sterowany mikroprocesorem, najnowszej generacji ogrzewacz przepływowy z technologią 4i, który oszczędza do 30% energii i wody. Urządzenie nadaje się również do wody wstępnie podgrzanej (np. przez instalację solarną lub pompę ciepła).

Więcej...

Rozdzielacz obiegów grzewczych TacoDrive firmy Taconova

Taconova NU 1TacoDrive to napędzany elektrycznie zawór równoważący do rozdzielaczy obiegów grzewczych. W tym nowym rozwiązaniu termoelektryczny siłownik został połączony z zaworem do rozdzielaczy obiegów w jednej, zamkniętej jednostce montażowej.

Więcej...

Kocioł Zena MS 24 MI PLUS ponownie w sprzedaży

zena kociolW maju firma De Dietrich ponownie wprowadziła do oferty klasyczne, wiszące kotły gazowe z otwartą komorą spalania Zena MS 24 MI PLUS. Są to kotły dwufunkcyjne do c.o. i wytwarzania mikroakumulowanej c.w.u. (o wydajności *** wg EN 13203).

Więcej...

Dominus – aplikacja do zdalnego zarządzania systemem grzewczym

Immergas aplikacjaFirma Immergas wprowadziła na rynek aplikację mobilną Dominus do zdalnego zarządzania systemem grzewczym. Umożliwia ona za pośrednictwem smartfona czy tabletu regulację ogrzewania według bieżących potrzeb, a taki rodzaj sterowania instalacją grzewczą zdecydowanie poprawia jej wydajność i ekonomikę. 

Więcej...

Zestawy fotowoltaiczne Inisol Power Set – firmy De Dietrich

Inisol POWER SETInisol Power Set to kompletnie wyposażone zestawy fotowoltaiczne, zawierające wszelkie niezbędne elementy instalacji: panele fotowoltaiczne, inwerter, kable i konektory, a także dopasowany do rodzaju pokrycia system zamocowania dachowego, dzięki czemu montaż instalacji jest szybki i wygodny.

Więcej...

homeWyszukiwarka

homeNewsletter

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem