niedziela, maj 19, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

Piłkarski Piknik Instalatora 2018 już za nami!

Rekordowa ilość uczestników, mnóstwo piłkarskich atrakcji, doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy! Na początku czerwca br. odbył się kolejny już Piknik Instalatora dla instalatorów firmy Viessmann oraz członków Programu Instalator i ich rodzin. Poniżej relacja z imprezy!

20180621 viessmann 1


2 czerwca w pięciu przedstawicielstwach w Polsce: Piasecznie, Komornikach, Mysłowicach, Rusocinie i Wrocławiu, odbyły się Pikniki Rodzinne dla instalatorów Viessmann i ich rodzin. Piknik Instalatora to bogata w wydarzenia, plenerowa impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez firmę Viessmann.


Na Piknik przybyła rekordowa ilość gości – ponad 3000 osób. Pracownicy, instalatorzy i firmy partnerskie pojawili się z rodzinami, w towarzystwie dzieci. Atrakcji nie zabrakło. W związku z Mundialem, motywem przewodnim Pikniku Instalatora 2018 była oczywiście piłka nożna! W programie imprezy znalazł się Turniej Piłkarski rozgrywany na Mega Piłkarzykach, Akademia Piłkarska oraz zawody na bramkach celnościowych i radarowych.

20180621 viessmann 4


Kolejny raz Partnerem Pikniku była Fundacja Viessmann "Świadomi Klimatu”, której misją jest budowanie świadomości ekologicznej oraz zapobieganie tzw. niskiej emisji. Wolontariusze Fundacji prowadzili warsztaty malowania doniczek oraz ich sprzedaż. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na statutowe cele Fundacji.

20180621 viessmann 3


Dla dzieci przygotowano wielkie dmuchane zjeżdżalnie, stanowisko z malowaniem buziek, basen z piłeczkami, eurobungee. Nie zabrakło również atrakcji dla pań, jak na przykład strefa make-up i chillout, w której odbyły się warsztaty wizażu pod patronatem portalu superbabka.pl.

20180621 viessmann 2

 


20180621 viessmann 5

 

20180621 viessmann 6

Gorące podziękowanie firma Viessmann kieruje pod adresem wszystkich, bez których zaangażowania zorganizowanie Pikniku byłoby niemożliwe firmom: EcoWater, Makita, Avon, Umet oraz sklepom internetowym: Vordon, Medivon, Beautifly.
Polski Instalator był patronem medialnym tego wydarzenia.20180320patron
Do zobaczenia za rok!

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem