niedziela, maj 19, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

List od firmy Caleffi - konkurs z Kubkiem w tle

Szanowni Państwo,

W najbliższych dniach za pośrednictwem Pracowników Firmy Caleffi trafi do Państwa blisko tysiąc specjalnych porcelanowych kubków Caleffi.

caleffi konkurs

Każdy kubek może stać się przepustką do niezwykłej przygody. Wystarczy przesłać własne zdjęcie wraz ze specjalnym kubkiem Caleffi w roli głównej w nieoczywistym, niebanalnym, niecodziennym i niezwykłym ujęciu, a już najbliższej wiosny można będzie spędzić trzy niezapomniane dni we Włoszech, odwiedzając piękne miasta: Mediolan, Turyn, Bergamo oraz siedzibę i fabryki Caleffi.

Spośród nadesłanych zdjęć, Jury Konkursu wybierze trzy prace, których autorzy zostaną zaproszeni na wyjazd do Włoch zorganizowany w drugim kwartale 2018 roku.

Zdjęcia prosimy przesyłać do Pracowników Firmy Caleffi obsługującej Państwa Firmę bądź będących opiekunem regionu, w którym Państwo mieszkają. Zdjęcia jako załącznik do wiadomości email prosimy opisać w nazwie imieniem i nazwiskiem, a w treści wiadomości podać do siebie dane kontaktowe, zdjęcia prosimy nadsyłać do godziny 23:59 do dnia 19.12.2017.

Zapraszamy do kreatywnego i aktywnego udziału.

Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół handlowy Caleffi:

Region północny: Karol Kruk Telefon: 668.652.301 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region centralny: Marek Kawczyński Telefon: 668.652.307 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region północno-zachodni: Marek Kowalski Telefon: 668.652.305 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region centralny: Paweł Martynowicz Telefon: 668.652.304 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region południowo-wschodni: Krzysztof Szmid Telefon: 668.652.303 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region południowo-zachodni: Małgorzata Szenderska Telefon: 668.652.302 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region północno-wschodni: Krystian Żuchowski Telefon: 668.652.308 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region śląski: Jakub Świech Telefon: 668.652.306 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta w Krakowie:
Caleffi Poland Sp. z o.o.
tel.: + 48 12.357.22.29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.caleffi.com

Z poważaniem,
Zespół Caleffi

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem