środa, styczeń 16, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 7/2018
Okładka PI07

 

Rugby Budowlani sponsorowani przez Immergas Mistrzami Polski!

 

Wspierana przez Immergas drużyna Rugby Budowlani SA Łódź po raz siódmy zdobyła zaszczytny tytuł Mistrza Polski podczas rozgrywek finałowych, które odbyły się 11 listopada na stadionie Widzewa w Łodzi.
Budowlani Łódź od kilkunastu lat praktycznie nie schodzą z podium rozgrywek Ekstraligi. Ten sezon pokazał, że wciąż są najlepsi, drugi raz z rzędu zdobyli mistrzostwo kraju i osiągnęli spektakularne wyniki. W historii klubu to już siódmy triumf − wcześniej Budowlani zwyciężali w latach 1983, 2006, 2007, 2009, 2010 i 2016.

20171211immergas1

 


Immergas – producent kotłów gazowych − od lat chętnie angażuje się w inicjatywy wspierające sportowy i aktywny tryb życia oraz rozwój talentów, tym bardziej, jeśli związane są z Łodzią, miastem będącym siedzibą polskiej spółki. Firma wspiera m.in. inicjatywy biegowe, kolarstwo, lokalne kluby piłkarskie, angażuje się nie tylko finansowo, ale również poprzez aktywne uczestnictwo swoich pracowników w sportowych zmaganiach czy też popularyzację tych działań w sieci swoich kontrahentów.
− Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszych rugbistów, którzy po raz kolejny pokazali, że w swojej dziedzinie są bezkonkurencyjni – mówi Magdalena Oskiera, Dyrektor Marketingu Immergas Polska.

20171211immergas2


Nie każdy wie, że rugby to ulubiony sport gentlemanów i jedna z najpopularniejszych gier zespołowych na świecie. I pomimo ostrej rywalizacji i rozgrzanych do czerwoności emocji podczas meczów, nie ma tu miejsca na nieetyczne zagrania, gra zawsze przebiega bardzo fair, a na trybunach nie ma agresji. Ponadto rugbiści cechują się uporem, walecznością oraz honorem, a drużyna to jedność, braterstwo i szacunek.

20171211immergas3


− Wartości, które niesie za sobą rugby sprawiają, że ta dyscyplina jest nam bliska. Mechanizm działania w sporcie i w biznesie jest podobny. Można dążyć do celu za wszelką cenę albo stawiać na uczciwość, partnerstwo i umiejętność współpracy. My wybieramy to drugie – dodaje Magdalena Oskiera z Immergas.

 

Żródło: Immergas

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem